Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.04.2011, 12:42   #4026
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Coś za coś

Nie twierdzę, ze można bagatelizować ten prroblem, ale na przestrzeni lat nie miałem chyba ani jednego powaznego przypadku, gdzie za pomocą jakiegoś programu ktoś włamałby mi się na komputer, wykradł jakieś dane czy coś w tym rodzaju. I to łącznie z komputerem, na którym nie mam żadnego programu antywirusowego. To nie są zagrożenia, które można bagatelizować, ale też czasami niektóre ostrzeżenia wydają mi się trochę na wyrost.


I jeszcze jedno rozwiązanie - czy przeglądarka uruchomiona w piaskownicy (Sand Box) też jest zagrożeniem dla komputera ze względu na ewentualne luki? W ten sposób teoretycznie nie ma ona dostępu do niczego poza wyodrębnionym miejscem, w którym ddziała.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post