Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.04.2011, 17:24   #1514
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez BananaCoctail
@andy to nie utrudnianie sobie życia. Tylko zajmowanie się czymś normalnym, bo ta cała technologia zostawia wiele czasu dla zupełnych pierdół, które deprawują ludzkość.
Bzdury gadasz. Na siłe wypieranie się pewnych udogodnień jest jak dla mnie głupotą. Jeżeli pole mogę zaorać traktorem w 1h, a koniem zajmie mi to 5h to tylko człowiek niemyślący logicznie wybierze tą drugą opcję.

Tak samo ma się sprawa np. używania elektronicznego rozkładu jazdy. Masz go pod ręką, możesz sprawdzić rozkład w każdej chwili na konkretnym przystanku.


Cytat:
Nie wiem gdzie mieszkasz, ale czy faktycznie udajesz się na przystanek o czasie, czy idziesz i czekasz na najbliższy z danej linii. To raz, dwa że rzadko człek jeździ taką komunikacją (nr linii) której rozkładu nie zna (zwykle dostaje wieść przez telefon i jedzie, a ktoś na niego czeka na docelowym).
Udaję się o czasie. Jeżeli gdzieś jadę, np. chcę być w kilku miejscach to sprawdzam sobie co i jak mam z następnego przystanku aby jak najlepiej wykorzystać czas.

Cytat:
Ile razy byś zbłądził bez GPS? Tak z ciekawości pytam.
Nie chodzi, że bym zbłądził. Po prostu GPS przyśpiesza ułatwia pewne logistyczne czynności.

Marzy mi się inteligentne światłą w mieście, które będą potrafiły rozładować korki, poinformują kierowców gdzie tworzą się zatorki, jak je ominąć.



@Gadzina w zwykłe. Niektóre plansze są trudne i żeby przejść trzeba się nieźle namęczyć ;-)
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post