Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.04.2011, 16:24   #149
JeyPee
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.04.2011
Posty: 1
JeyPee w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
zamienniki do Canon MG5150

Witam

Stosował ktoś już zamienniki do Canon MG5150?? A jeśli tak to jakie?? bo zastanawiam się nad zakupem zamienników, jednak nie wiem czy do końca warto (ewentualne zapchanie głowicy/dyszy itp.), ale cena kompletu oryginalnych tuszy to ponad polowa całej nowej drukarki

przykład zamienników:
podaje nr aukcji z allegro ponieważ nie mogę umieszczać jeszcze linów
przedmiot nr 1546090371

drugie pytanie to czy brac z chipem czy bez chipa poniewaz mam zestaw tuszy startowych juz z chipem dołączony do drukarki, naczytałem się już jak je przekładać i wyłączyć nieustanne powiadomienie, ze tusz się skończył itp jednak mam dylemat, jesli pozniej znowu kupie oryginal to jak ponownie uruchomić to powiadomienie o poziomie tuszu?? jest taka mozliwosc?? czy jak sie juz raz wylaczy to na stale??

no i po trzecie, może warto zamiast gotowych zamienników pobawić się w samodzielne uzupełnianie kartridży z chipem które już mam, tylko jak wtedy będzie wyglądało owe informowanie o poziomie tuszu?? czy chip jest zaprogramowany na dana ilość tuszu i wie ze np po 500 wydrukach tuz się kończy, czy może chip po ręcznym napełnieniu wykrywa zmianę ilości??
oczywiście jeśli ktoś by dal przykład jakiegoś niezawodnego zestawu do napełniania byłbym wdzięczny

może ktoś mi pomóc??
JeyPee jest offline   Odpowiedz cytując ten post