Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.05.2011, 21:24   #40
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Emocje opadły więc można do tego tematu wrócić.

Zapewne wiele osób jest przeciwna włączeniu tego ponownie jednak ja jestem za tym aby spróbować, dlaczego?
Wprowadzając kiedyś reputki był zamysł aby osoby które są najbardziej pomocne wyróżniały się na forum, niestety się to nie udało bo zdecydowana większość zaczęła używać tego jak popadnie - zaczęliście tego używać jak 99% NKwiczów NK co doprowadziło do wypaczenia tej funkcji.

Ostatnio wprowadzając(pewnie przez przypadek) ten dodatek zobaczyłem, że reputki w nowej formie mają znowu szanse na forum o ile będziemy, tego używali z głową - bez klikania na każdym poście - tylko te wartościowe.
Wtyczka "Like it" może spowodować wyciągnięcie, pokazanie ciekawych postów co w konsekwencji może podnieść ogólny poziom.

Jeżeli ktoś jest przeciw to niech napisze dlaczego takie rozwiązanie jest złe i nie powinno być umieszczone na forum. Tylko w miarę merytorycznie a nie w stylu: "Nie bo nie", "Bo to glupie" itd.

Czekam na konstruktywną dyskusję
a) w takiej formie jak piszesz mogłoby się sprawdzić

b) nie sprawdzi się

c) czemu? Z tego samego powodu, dla którego nie sprawdziły się reputki

Proste
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post