Dyskusja: Tapatalk
Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.05.2011, 15:32   #57
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
Weź się Patrix zastanów, skąd się wzięły te twoje skatologiczne zainteresowania. Podpowiem: od pewnego starego zaczadziałego durnia kryptohomosia, który z głupimi koleżkami ukuł hasełko "GW - Gówna nie czytam". Oszukali Cię. Nabrali. Durnia z Ciebie robią. Uciekaj jak najdalej od tych pajaców.
Co moje ? Jakie zainteresowania ? Co mnie oszukali ?
Ja ni w ząb tych metafor nie rozumiem, do czego nawiązujesz.
Podpowiedzi ja nie lubię, sam myśleć potrafię.

A GW to ja nie czytam od lat...
Z resztą wielu takich... dlatego za śmieciowe wydania się zabrali, gazetka + książka, gazetka + płytka etc.
A z roku na rok i ponoć i tak spada, z resztą nie wiem nie interesuję się.

Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
Poza tym gdyby IPhone kosztował 199.99 zł w Tesco, to by większość krytykantów go miała i zachwalała; i tylko zazdrość przebija, że M@Xa stać na taki drogi smartfon i że zamiast grzebać bez sensu w telefonach i komputerach, po prostu ich używa do swoich celów, dzięki czemu wie o wiele więcej o sofcie użytkowym od niejednego tutaj specjalisty.
Czy większość, kto wie, nie wiadomo, może tak.
Ja bym nie kupił bo mi się soft nie podoba.

Ty myślisz, że ja zazdroszczę czy coś ?
Za niedługo będę sobie kupować coś za 1,5k i na pewno nie będzie to iPhone (choćby nówka 3GS).

Masz swoje zdanie, ok - każdy ma, ale bez kitu mi tu !
To jest zwykły spam, a nie informacja, informację to można do podpisu wlepić
- dla googla wychodzi na to samo i nie robi śmietnika w relacyjnej bazie danych...

Jakieś automatyczne śmiecie dodawane bezpośrednio do treści posta to nie jest dobry pomysł.
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post