Dyskusja: Tapatalk
Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.05.2011, 15:40   #58
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
(...) znowu te gówno do każdej wiadomości będą wlepiać (...)
Skatologia

To obojętne czy gadamy o GW czy o rowerze babci Janiny, bo ja mówię o estetyce twojej argumentacji. I tłumaczę skąd się to wzięło w dyskusji publicznej, bo może nie wiesz.
Autorzy tej głupoty też nie wiedzą, bo wcale tego nie wymyślili, tylko odświeżyli coś bardzo starego.

Że sam myślisz, to ja wiem, inaczej bym z Tobą nie dyskutował. Tobie coś warto mówić, a starym bałwanom już nic nie pomoże.

----------------------
Dostrzegłem teraz, że tekst o Tapatalk nie jest w podpisie, ale na końcu posta - fakt.
Ale gdyby był w podpisie, to dynamicznie zamieszczałby się pod każdym postem, czyli bez sensu.
Ja myślę, że M@X nie zamierza zaśmiecać forum i poszedłby na kompromis, np. zmniejszenie czcionki i wyrównanie do prawej. A wartość informacyjną ten tekst ma, nie dla google, tylko dla czytelnika forum.
Innym rozwiązaniem byłby jakiś automagiczny ficzer, który zamieniałby ten tekst na ikonkę Tapatalka widoczną na lewo od posta - ale akurat komuś się zechce to robić.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post