Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.05.2011, 19:06   #1
alfa444
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.05.2011
Posty: 7
alfa444 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Odzyskanie partyzji po zmianie systemu plików

Witam.
Mam bardzo patowa sytuacje i jedyna w Was tutaj nadzieja.
Nie dawno próbowalem zainstalowac obok Win7 Linuxa Kubuntu. Wolna partycja, dla niego przeznaczona, nie chciala dac sie podzielic na potrzbne mniejsze partycje przez instalator.

Zacząlem sie tak bawic Partition Logic. Nie wiem jak to sie stalo, ale rezultatem tej zabawy okazalo sie pomieszanie partycji, totalny burdel. Istalator linuxa NIE WIDZIAL zadnej partycji tylko caly dysk jako pusty.

Ale najgorsze stalo sie potem gdu w jakis sposob w Partiyion Logic dysk z danymi >300GB (w wiekszosci bardzo cennymi) otrzymal status systemu plikow "unknown", a win7 nie chcial go optworzyc tylko pytal o sformatowanie. Sformatowalem na fat 32 i partycja jest ... pusta

Nic tam nie nadpisywalem ale nie wiem i nie potrafie sie do zasobow jej dostac (wlasciwie do juz nie wiem czy zostala raz czy 2 razy sformatowana;/). Czytam fora próbuje róznych progamow ale sam schemt ich uzywania jest dla mnie nielogiczny, nie lapie sie w nich.

Czy da sie cos z tym zrobic? Przynajmniej czesc zeby odzsykac;/ Daruje sobie mp3 np.

Dysk mam 500gb, 4gb ramu, 2,2gGHz procka.

Z góry dzieki i pozdrawiam.
alfa444 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online