Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.05.2011, 16:28   #1
Mściciel
..::Niedostępny::..
 
Avatar użytkownika Mściciel
 
Data rejestracji: 17.10.2005
Posty: 274
Mściciel zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Problem przy zgrywaniu video z kamery/vhs na komputer

Witam!

Jak zwykle zgłaszam się do was z prośbą o pomoc przy kolejnym problemie

Jakiś czas temu zacząłem zgrywać filmy z VHS przez kamerę na komputer. Na początku szło świetnie, wszystko było ok, udało mi się przekonwertować materiał i nagrać na płytę.

Po tym jedynym swoim sukcesie przestałem bawić sie z przegrywaniem... nadeszły zmiany w moim PC a konkretnie przejście z XP na win7

Ostatnio znów zacząłem się tym bawić lecz ku memu zdziwieniu program którego używam odmówił posłuszeństwa. Podczas importu video program zacina się na pierwszej klatce i nie potrafi nic więcej zrobić.
Zacina się niezależnie od tego czy zgrywam VHS przez kamerę czy coś tylko i wyłącznie z kamery. Przy zacinaniu też kamera przestaje odtwarzać.
Nawet jeżeli nei naciskam "Importuj video" a tylko włączam kamere i chcę zobaczyć podgląd na komputerze w pinaclu, obraz również się zacina.
Próbowałem też przechwytywać video Nero Vision ale dzieje się to samo.

Może ktoś z was wie czemu tak się dzieje... Czy zmiana systemu mogła mieć aż taki wpływ?

Używam:
- Kamera Canon MV850i
- Karta Fire Wire
- Pinnacle 14 HD

Dodatkowo powiem że wyciągałem karte FireWire i podłączałem wszystko pod inny komputer z XP. Tam wszystko działa świetnie tak więc nie może to być wina sprzętu.

Screen przy zacięciu programu

Ostatnio zmieniany przez Mściciel : 17.05.2011 o godz. 16:31
Mściciel jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online