Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.05.2011, 23:41   #628
jarek123
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 08.09.2010
Posty: 83
jarek123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
zabieram za czytanie

@Berion, napisałeś:

Niewykluczone jednak, że w przyszłości Sony zacznie banować wszystkich użytkowników CFW, którzy łączyli się z PSN (nie trzeba się logować, wystarczy że połączenie z internetem jest skonfigurowane, a PS3 sama się połączy bez wiedzy użytkownika).

Jak mam net 2Mb/s i kilka sekund kabel był podłączony do pc a z pc do ps3, to ps3 mogła coś wysłać? Na Ps3 nie pojawił się żaden komunikat, tak samo nie mam skonfigurowanego konta, bo robiłem format na OFW 3.41 Cholera męczyłeś się z tym filmem, nie wyjąłem kabla przez maks 10sekund i ps3 mogło coś wysłać?! Jak tak, to ładnie mnie sprzedało :\

Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Mogą sobie je w buty wsadzić. LBP mam na płycie, WipeoutaHD+Fury niestety też kupiłem, InFamous nie podoba mi się, a reszta to łajno dla casuali.

Dla takiego badziewia miałbym oddać kontrolę nad swoimi danymi? Mowy nie ma. Na dodatek trzeba by się zgodzić na ten nazistowski TOS.

Powiedziałem sobie, że już niczego nie kupię z e-dystrybucji - właśnie za absurdy w licencji i szarże SCEA. Nie kupię też już żadnego złomu od Sony.
Podobnie, tylko, że ciekawy jestem czy mając CFW coś wyrwę ale to pewnie tylko dla tych z OFW 3.61.

Co do OFW jestem tego samego zdania. Odkąd PS3 kupiłem, miałem nadzieje, że będzie jak z wczesnymi PSP czy potem z PS2. takiej wygody jak daje, CFW gdzie mogę sobie coś wgrać z PKG z pendrive, czy nawet backupować DEMA nie daje mi OFW. A już backów savów czy trofeów to powinna być podstawa. Nie po to przechodzę grę na 100% bym potem musiał dygać, że sony czy PS3 mi padnie. A ten backup PS3 mnie nie urządza.

PS. Ta gra o której wspomniałem perfidnie chrupie z patchem i włączonymi bajerami w XMB na Auto. Inne może i chrupały ale nie tak, że nie dało się grać. Po pogrzebaniu w PS3 all na Wył bez patcha jakoś jest lepiej.

Samo Sony lubię jako markę, po prostu dobrze sprali mi reklamami mózg za dziecka. Czasami robią też ciekawy sprzęt czy dizajn produktów. Cały czas czekam na jakiś tablet od sony który będzie pełnoprawnym PCtem z rysikiem i pozamiata. A oni wypuszczają laptopy 3D i zapowiedzieli tablet na androidzie który jest roszczonym telefonem jak na dzisiejsze czasy. Ale faktycznie ostatnio jest nędza, choć najnowszy laptop wygląda niczego sobie. Ale laptopy to przeszłość, mi się już nie chce siedzieć z myszką

@M@X, Apple robi fajne zabawki, ciekawy ma system, ale do zastąpienia pc ich tablet się nie nadaje

Ostatnio zmieniany przez Berion : 18.05.2011 o godz. 09:07 Powód: //dp
jarek123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post