Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.05.2011, 17:22   #23
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
No właśnie YouTube potrafi się haczyć. I to nie sporadycznie, ale właściwie za każdym razem, jak włączę jakiś filmik w rozdzielczości 720p. Cudów się nie spodziewałem, ale miałem nadzieję, że z tym już problemów nie będzie. A tu znowu muszę włączać filmik i zostawiać na chwilę, żeby się odpowiednio dużo wczytało. Fakt, że trwa to krócej niż do tej pory, ale łącze ma jeszcze spory zapas i nie widzi mi się to, że nie jest to wykorzystywane.

A w GoogleMap też miałem nadzieję, że przesuwanie mapy będzie płynniejsze. I tu też - jest trochę szybciej niż wcześniej (ale tylko trochę) natomiast czekać dalej trzeba mimo, że zapasu jest sporo. Ideałem byłoby dla mnie, gdyby mapa przy przesuwaniu wczytywała się na bieżąco. Wydaje mi się, że łącze powinno na to pozwolić.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post