Dyskusja: Kaczor Donald i ja
Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.06.2011, 15:18   #22
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,275
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez DeeJay85 Podgląd Wiadomości
Nie sądziłem że Donald jest już taki stary.

A orientuje się ktoś czy Donald jest występuje w jakiś nowych produkcjach czy Disney wysłał go już na emeryturę by ustąpił miejsca gwiazdą nowego pokolenia typu Hannah Montana? Ja ostatnie co pamiętam z Donalda to serial "Kacza paczka" gdzie odświeżony Donald pracował chyba jako reporter już bez marynarskiego stroju a w hawajskiej koszuli
Dzięki za życzenia
__________________
superrrmario jest offline   Odpowiedz cytując ten post