Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.06.2011, 18:04   #4184
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Ok, trochę uprościłem..

Plik działa i dzięki za niego, ale trochę za proste to było i aż przejrzałem google i widzę, że to rozwiązanie było już obecne (i do znalezienia). Dlatego odszukałem tamte rozmowy na forach, żeby przypomnieć sobie, o co chodziło. A chodziło niestety o inny program.

Tego faktycznie używałem na Inspironie i wszystko było fajnie. Ale jak uruchamiam go tutaj to efekt jest jak na screenie. Dlatego pewnie zacząłem szukać innego programu, którego też używałem na starym notebooku. Co prawda służy do czegoś trochę innego, ale generalnie cel był ten sam - okiełznać jakoś wentylator.

Program nazywa się I8kfangui i tu faktycznie nie dało się wtedy obejść tego problemu z cyfrowym podpisem sterowników.


Wracając do tego RMClock. Niektóre opcje w nim (ale nie wszystkie) aktywne są. Zastanawiam się, czy nie zaryzykować z próbą zmiany jakiś ustawień..
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-1.jpg  
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post