Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.06.2011, 15:12   #7
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Berionu,
tutoriale są po prostu dobre.
Np. dobry, naturalny język. Na takich amatorskich portalach o komputerach (np. pclab) często widać silenie się na "profesjonalny" język, co daje efekt groteskowy.

Chociaż mam tylko PS2 i 2 gry, to z przyjemnością przejrzałem i poleciłem kilku osobom.

Poprawiłbym tylko webmastering, ale to dotyczy całej przestrzeni cdrinfo.pl za wyjątkiem forum. Nie jestem zwolennikiem uwspółcześniania do każdego nowego trendu, ale jednak cdrinfo odświeżenia wymaga. Pomysłów tutaj można mieć mnóstwo, więc nie będę wymieniał, ale tylko jeden przykład: podstrony są na sztywno dostosowane do monitorów 800 px.... Akurat to doskonale pamiętam, bo w 2002 rąbnąłem wasz layout do pewnego serwisu Ale już dawno moi następcy przeszli na inny.

-----------------

Dużo mówisz o "scenie".
Co to jest ta "scena"? Internetowa sieć pasjonatów, którzy rozpracowują zakamarki sprzętu?

No fajnie, ale rynek się zmienia. Ja bym się na twoim miejscu nie przywiązywał do tej sceny i być może archaicznej jej definicji.

Rynek jest, te twoje konsole istnieją, to i zapotrzebowanie na obsługę jest. Tylko może nie wyczuwasz potrzeb.

Doskonałym przykładem jest Piotrek Konieczny ze swoim niebezpiecznikiem. Zdjął on scenę security z monumentu, zakładając popkulturowy portal. I jest najlepszy. Jeśli chodzi o edukację to robi więcej niż wszyscy inni. I biznes też robi
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post