Dyskusja: LG BH10LS30
Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.07.2011, 11:39   #59
pedikwa
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 02.07.2011
Posty: 1
pedikwa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
czesc
posiadam ta nagrywarke lg. generalnie nie mam z nia problemow. Operuje na windowsie xp 64 proffesional. Kupuje tez do niej oryginalne plyty blu ray z filmami. dzisiaj probowalem odpalic gladiatora (plyta region free) i nie widac menu plyty musze to robic na czuja (dodam ze win dvd wyswietla mi informacje ze na tej plycie nie dziala mysz i musze wybierac z menu przy pomocy strzalek i zatwierdzc enterem). mam tez inne filmu (nazwijmy je nie region free) i wszystko jest ok. Uzywam windvd 10 (niestety power dvd 9 nie chce dzialac ). sam film gladiator odpala sie ale musze szukac na slepo w menu ktorego nie widac - smieszne to. jak myslicie czy jest to kwestia firmware - raczej sprawdzilem i mam najnowsze (nagrywarka kupiona 2 tygodnie temu) czy kwestia softu a moze plyty region free a moze jednak biosu. mam plyte gigabyte i z tego co wyczytalem roznie moze byc z update. zrobilem to poprzez originalnego self updatera lg i poszlo ok po restarcie. moze ktos wie. bede wdzieczny za dopowiedz.

moze nie kupaowac plyt rtegin free

przepraszam za troche bledow. szybkosc pisania

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 02.07.2011 o godz. 23:18 Powód: EDYTUJ NIE GRYZIE!!! To nie jest czat, tylko forum.
pedikwa jest offline   Odpowiedz cytując ten post