Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.07.2011, 14:29   #37
Diabolique
Horror Fan
 
Avatar użytkownika Diabolique
 
Data rejestracji: 27.06.2005
Lokalizacja: Blok Wschodni
Posty: 1,622
Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
oczywiscie ze pochodzi z tej konsoli. nie przywrocil nic poza sejwami. a mialem tam przeciez multimana, showtime, mame, windowsa 3.1, themy
juz ja znam takie backupy. to jak robienie backupu partycji C: przy wlaczonym windowsie.
tzw nonstop backup z acronisa. wszystko jest uja warte.
tak w ogole to sony zna problem, ale go nie rozwiazuje.
dziwne ze ludziom pomagaja takie zabiegi.
Cytat:
Napisany 06 Luty 2011 - 00:39
@EDIT (Rozwiązanie)
A więc tak - przywracanie backupu udało się. Do końca nie wiem który ze składników się do tego przyczynił ale:
- usunąłem wszystkie gry PSP z dysku PS3 (nie można backupować gier z PSone i PS2)
- save profile Killzone 2 (chroniony przed kopiowaniem) - choć do końca nie wiem czy potrzebnie
- i najważniejsze - usunąłem wszystkie dane z katalogu "NARZĘDZIE DANYCH GIER" (katalog ten zawiera zazwyczaj update'y gier, instalki gier z płyt i zakupione DLC).

Przywrócone zostały wszystkie save'y, ustawiania, gry zakupione w PS Store (ich lokalizacja to folder "Gra", a nie "NARZĘDZIE DANYCH GIER") oraz dema gier. Musiałem tylko od nowa wgrywać update'y do poszczególnych gier i ściągać DLC (często bez DLC nie będą działać poprawnie save'y do danej gry).

Mam nadzieje że komuś się przyda bo mi to zszarpało lekko nerwy.
chyba ta osoba nie usuwala tego poprzez ingerencje w kopie. bo jezeli miala to na dysku i to blokowalo przywrocenie backupu to ok. niestety ja mialem formatowany dysk. fakt 9 godzinnego formatu z poziomu konsoli nie wytrzymalem!
__________________

iHAS124@PX-L890SA


Ostatnio zmieniany przez Diabolique : 06.07.2011 o godz. 14:31
Diabolique jest offline   Odpowiedz cytując ten post