Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.07.2011, 21:14   #13053
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,177
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Grecja odrzuca opcję częściowej niewypłacalności

Cytat:
"Chcemy całkowitego pokrycia naszych potrzeb pożyczkowych oraz stabilności greckiego systemu finansowego, który stanowi część europejskiego systemu finansowego. To pokrycie powinien zapewnić albo Europejski Bank Centralny, albo strefa euro i państwa członkowskie, albo też inne organizacje, takie jak fundusze wsparcia. Nie ma innej możliwości" - oznajmił na konferencji prasowej po spotkaniu ministrów finansów strefy euro w Brukseli.
http://biznes.onet.pl/grecja-odrzuca...6,1,news-detal

Co jak co, ale tupetu to im nie można odmówić. Niech jeszcze bardziej zwiększą socjal. W cholerę powinni zbankrutować, tylko pytanie, czy to cokolwiek by zmieniło?
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post