Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.07.2011, 17:57   #45
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,058
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Nie pamiętam jak ten świstek wyglądał, bo to było 6 lat temu,
zawsze czytam - widać nic nie wzbudziło mojej uwagi
Pamiętam tylko, że pytał mnie jaką wadę mam i liczbę dioptrii,
potem zakres kątów widzenia w okularach - co było idiotyczne bo mam szerokie oprawki na skroniach.
Polecam popytać wśród znajomych o świadomość wzgl. tych cyferek.




300zł ?
Na podstawie jakiego przepisu ?
Podobno taryfikator tego nie uwzględnia - czyli ponoć zakres 20-500,-
ja bym nie przyjął, a za powód odmowy podał "niemiarodajna wysokość kary" i co ?

okulista (zaświadczenie) -> um wniosek i to wszystko ?
nie muszę się o tego lekarza od prawek obijać po nowe orzeczenie ?
Znaczy się jak mam bezterminowe to takie będzie nadal tak ?
Widzę, że w końcu trafiłem na osobę z informacjami, które mnie interesują

Zawsze mogę sobie dla picu mieć tanie okularki zerówki, tak dla ściemy,
a przy wysiadaniu wrzucać do schowka, bo i tak będę miał soczewki

PS
Z jakiego województwa jesteś ?
okulista od prawka ,nowe orzeczenie i do urzędu po nowe prawko w portfelu około -150zł ale masz spokój [lekarz 50zeta bierze ]

ze śląska

http://www.motofakty.pl/artykul/mandat_za_okulary.html

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarz...ic-mandat.html


co do wysokości mandatu to w niedziele zapytam znajomego pałkera
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post