Dyskusja: Porządek na Forum
Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.07.2011, 19:35   #1
ynsiwy
egipski bóg
 
Avatar użytkownika ynsiwy
 
Data rejestracji: 28.02.2004
Lokalizacja: Gdańsk/Okolice
Posty: 2,957
ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Exclamation Porządek na Forum

W związku z narastającym napięciem, oraz coraz bardziej nieprzyjemną atmosferą na naszym forum, chciałbym zaproponować sondę, która ostatecznie rozstrzygnęła by ostatecznie dwie kwestie, które przyczyniają się do całej tej nieprzyjemnej sytuacji.

- zamknięcie tematu "POLITYKA"
- wprowadzenie zmian w "REGULAMINIE"

Odnośnie pierwszej mojej propozycji, chcę zauważyć, iż jak to było często wspominane, temat nie jest związany z dziedziną jaką zajmuje się forum, a znacznie ją przewyższył.
Temat ten zdecydowanie psuje relacje między użytkownikami, a dodatkowo wg. mnie negatywnie wpływa na Nowych użytkowników, których praktycznie nie przybywa.
Dyskusję można zamknąć tymczasowo, bądź bezterminowo.

W związku z drugą propozycją, chciałbym, aby administracja forum wprowadziła zmiany dotyczące posiadania wielu kont, dotyczy się to powtarzającego się min. IP (w przypadku stałego IP wymagany kontakt z administracją).
Mile widziana była by też ściślejsza moderacja tematyki politycznej, lub ewidentnej określone w regulaminie granice, które ten temat by ograniczały.

Jeżeli ktoś ma dodatkowe sugestię do tych dwóch moich propozycji, proszę pisać w temacie.
Jeśli Ktoś uważa, że proponowane przeze mnie zmiany są zamachem na wolność słowa, niech zachowa to dla siebie.

Jestem już długo członkiem forum i chciał bym, aby panowała tu miła atmosfera i wszystko było "tak jak powinno być"

Proszę Administrację aby poważnie potraktowali ten wątek.


SONDA ZAMKNIĘTA, 30 DNI

Proszę o ścisłą Moderację tamatu, aby nie pojawiła się zbędna dyskusja.

Ostatnio zmieniany przez Reetou : 22.07.2011 o godz. 22:45
ynsiwy jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online