Dyskusja: Porządek na Forum
Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.07.2011, 15:24   #52
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,178
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Tak na szybko odniosę się, skoro zostałem wywołany.

Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Kolejny przykład jak z dyskusji o czymś konkretnym robi się offtop. Poziom forum spada już od jakiegoś czasu, i nie jest to wina tematu o polityce. Ten temat jest tylko tego uwieńczeniem. Kilka osób w tym temacie powinny dostać bana. Może nawet permanentnego - niestety na to nie ma odwagi.
Na podanie nazwisk zabrakło odwagi? I co te bany niby zmienią? Nagla atmosfera zrobi się sielankowa bez tych kilku użytkowników? Nie sądzę.

Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Zresztą, wystarczy spojrzeć na zaangażowanie administracji w forum. Nowy skrypt miał być wgrany parę miesięcy temu, były propozycje innych zmian, które mogły forum pomóc, mogły przyciągnąć nowe dusze...Ale nic się w tym kierunku nie robi.
Masz na myśli vB4 przeładowany różnymi funkcjonalnościami ala społecznościowymi? A pamiętasz, co było, jak przez pomyłkę włączyliśmy głupie "lajki"? Straszne larum, że to straszne gówno, że forum schodzi na psy itp. Nie chcę myśleć, co by było, jakbyśmy to wszystko zostawili włączone, co jest w vB4. No i jakie to te "propozycje innych zmian", bo może coś przegapiłem?

Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
P.S. Osobiście jestem za jego zamknięciem jednak wątpię, że to coś naprawi. Tutaj trzeba o wiele głębszych zmian..
Jakieś konkrety, czy tylko puste gadanie w przestrzeń?

Odnośnie zamknięcia tematu Polityka była już sonda - jak się zakończyła można sobie zobaczyć w stosownym temacie i poczytać komentarze. Temat jest w śmietniku, więc nikt nie każe tam zaglądać, poza zainteresowanymi. Cóż więcej możemy zrobić, żeby poprawić sytuację?
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post