Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.07.2011, 11:53   #1
Kamelsrp
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.04.2011
Posty: 4
Kamelsrp w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Free Mc Boot - PS2 Fat i slim

Cześć.

Mam mały problem. Mam PS2 Slim (SCPH-70004b) i PS2 Fat (SCPH-39004). Free Mc Boot na PS2 Slim chodzi idealnie, nic się nie psuje, wszystko jest okej, problem mam, jak chcę zainstalować Free Mc Boot na drugiej karcie pamięci i użyć jej do FAT. Gdy włożę kartę pamięci, a następnie włączę konsolę to mam czarny ekran i nic się nie pojawia. Jedynym sposobem, żeby pojawiło się logo FMCB na ekranie (często też tylko na tym się freezuje), a następnie przejście do menu konsoli, to wyłączenie zasilacza pstryczkiem z tyłu konsoli i włączenie jej za pomocą przycisku wysunięcia klapki, po czym szybkie jej wsunięcie spowrotem. Dopiero po takim działaniu pokazuje się logo, i albo idzie dalej, albo nie idzie. Jak na karcie nie ma śladu po FMCB to konsola chodzi, włącza się normalnie i jest okej.

Co może być przyczyną tego, że tak chodzi? Sprawiłem sobie specjalnie jakieś PS2 za marne grosze, żeby pograć w gry na dysku (bo na PS2 Slim nie ma takiej możliwości, a jak mam odtwarzać z USB to...), i nie mogę, bo za chiny nie uruchomię HD Loadera, jak exploit FMCB mi się nie włączy, nie?

Free Mc Boot instaluję oczywiście na Slim z pendrive. PS2 Fat ma coś chyba z laserem, dlatego go wziąłem do gry z dysku.

Ma ktoś może pomysł, co trzeba zrobić, żeby to działało poprawnie?

Ostatnio zmieniany przez Kamelsrp : 29.07.2011 o godz. 12:07
Kamelsrp jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online