Dyskusja: Porządek na Forum
Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.07.2011, 09:50   #54
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Na podanie nazwisk zabrakło odwagi? I co te bany niby zmienią? Nagla atmosfera zrobi się sielankowa bez tych kilku użytkowników? Nie sądzę.
Nie chodzi o to że zabrakło odwagi. Wypunktowanie po nickach niczego nie zmieni, ba pewnie spowoduje jeszcze gorszą atmosferę na forum.

Teraz to już raczej po ptokach. Takie zmiany trzeba było przeprowadzić ze 2-3 lata temu.

Cytat:
Masz na myśli vB4 przeładowany różnymi funkcjonalnościami ala społecznościowymi? A pamiętasz, co było, jak przez pomyłkę włączyliśmy głupie "lajki"? Straszne larum, że to straszne gówno, że forum schodzi na psy itp. Nie chcę myśleć, co by było, jakbyśmy to wszystko zostawili włączone, co jest w vB4. No i jakie to te "propozycje innych zmian", bo może coś przegapiłem?
Przecież forum to jest portal społecznościowy. Co do lajków to mi osobiście pasowały, wiele osób też nie miało nic przeciwko. Dlaczego w sondzie wyszło inaczej? Bo sporo głosów było oddanych z multikont. Zresztą wystarczy zobaczyć na komentarze

Dla mnie odpowiednie wprowadzenie nowych funkcji tylko by podniosło poziom, no chyba, że niektóre osoby by zaczęło reagować jak użytkownicy NK na śledzika...

Cytat:
Jakieś konkrety, czy tylko puste gadanie w przestrzeń?
Na pewno silniejsza moderacja w tematach technicznych i konkretnie o czymś. Tutaj masz przykład jak z początkowego "poważnego" tematu zrobił się offtop.

Cytat:
Odnośnie zamknięcia tematu Polityka była już sonda - jak się zakończyła można sobie zobaczyć w stosownym temacie i poczytać komentarze.
Nie dość, że tych głosów było bardzo mało w stosunku do wszystkich zabierających głos na forum to połowa z nich była przez multikonta.

Cytat:
Temat jest w śmietniku, więc nikt nie każe tam zaglądać, poza zainteresowanymi. Cóż więcej możemy zrobić, żeby poprawić sytuację?
Ale dalej użytkownicy mają tam wgląd. Każdy może przeczytać ten temat...
O ile dobrze pamiętam kiedyś sam zamknąłem podobny temat bo zrobiło się nieciekawie. Później został otworzony i miało już do takich sytuacji nie dochodzić.
Temat imho powinien zostać nie tyle zamknięty co wykasowany. Za dużo brudu tam się zebrało..
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post