Dyskusja: Porządek na Forum
Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.07.2011, 19:44   #66
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Gregg Podgląd Wiadomości
Rzadko, bardzo rzadko się udzielam. Ale skoro już tu trafiłem, to podzielę się refleksją, że skoro dzieci nie potrafią bawić się w piaskownicy, to należy tę piaskownicę zamknąć. Tego domaga się społeczeństwo! Proponuję więc, by każdy zainteresowany podpisał oświadczenie-petycję, np. takiej treści:

Nikt mnie nie zmusi do pisania z sensem, na temat i kulturalnie, bo byłby to zamach na wolność słowa i inne wolności. Z tego względu należy wszystkim uniemożliwić pisanie. Tym bardziej, że ich pisanina mnie denerwuje, bo piszący nie podzielają moich słusznych poglądów, a to jest nie tylko niewybaczalne i chamskie, ale i głupie. Postuluję więc zamknąć, skasować, zbanować! Wszystkich z wyjątkiem mnie!
[miejsce na podpis]
Hmmm, nareszcie głos z sensem. a nawet

IMHO - nie ma najmniejszego sensu jakakolwiek ingerencja w to co jest pisane na forum.
Grasuje to, stara, od lat znana banda zboków i pijaków i próba wpłynięcia na nich, aby napisali coś z sensem, gramatycznie, oraz bez błędów ortograficznych, jest z góry skazana na porażkę.
Należy wiec uzbroić się w cierpliwość i założyć, ze kiedyś im się znudzi (albo nie) z wyjątkiem oczywiście Pierwszego Prowodyra i Podżegacza - Rycha.
Ten z cala pewnością będzie się za to smażył w piekle.
Czego i wam wszystkim życzę, oraz naszej kochanej Administracji, ze słowami uznania i podziękowaniami.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post