Dyskusja: Porządek na Forum
Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.07.2011, 09:23   #69
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Gregg Podgląd Wiadomości
Rzadko, bardzo rzadko się udzielam. Ale skoro już tu trafiłem, to podzielę się refleksją, że skoro dzieci nie potrafią bawić się w piaskownicy, to należy tę piaskownicę zamknąć. Tego domaga się społeczeństwo! Proponuję więc, by każdy zainteresowany podpisał oświadczenie-petycję, np. takiej treści:

Nikt mnie nie zmusi do pisania z sensem, na temat i kulturalnie, bo byłby to zamach na wolność słowa i inne wolności. Z tego względu należy wszystkim uniemożliwić pisanie. Tym bardziej, że ich pisanina mnie denerwuje, bo piszący nie podzielają moich słusznych poglądów, a to jest nie tylko niewybaczalne i chamskie, ale i głupie. Postuluję więc zamknąć, skasować, zbanować! Wszystkich z wyjątkiem mnie!
[miejsce na podpis]
gdyby to ode mnie zależało,
zostawiłbym na forum tylko i wyłącznie naszego Yaśka drogiego,
zwanego Yaholem
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post