Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.08.2011, 10:45   #85
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,901
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Z tego artykułu wynika, że kupując auto z komisu niczego nie trzeba udowadniać. Dowód taki należy przedstawić tylko w przypadku kupna od osoby prywatnej - tu rzecz jasna rzeczywiście sprawa jest co najmniej trudna.
Nie trzeba udowadniać, ponieważ zakłada się, że jako osoba profesjonalnie zajmująca się sprzedażą samochodów, miał możliwość aby sprawdzić, co sprzedaje. Więcej - powinien to zrobić. Tym samym wszelka odpowiedzialność za niezgodny z opisem stan samochodu, spada na niego.

Ciekawe jest, że pomimo takich przepisów, te 30% samochodów z przekręconymi licznikami, wygląda śmiesznie w porównaniu do Polski. Powiedziałbym, że na podstawie tego, co czytałem, oglądałem i rozmów, u nas jest to przynajmniej 80-90% (prawdopodobnie jeszcze więcej).
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post