Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.03.2003, 14:21   #9
cd_19
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.03.2003
Posty: 4
cd_19 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Chawek napisa***322;(a)
No to z Twoim gustem jest cos nie tak... Nie jestem głupi, autostart jest wlaczony, a raczej wylączone jest wylaczanie autostartu bo w XP nie ma czegos takiego jak autostart włącz/wyłącz tylko "wyłącz funkcje autoodtwarzanie" i jest do wyboru: nie skonfigurowano, właczone i wylaczone. Ja mam wyłączone. Jak uruchomie system z plytka w napędzie to odczyta etykiete ale jak wyjme plyte z napedu i wloze inna to caly czas jest etykieta tej pierwszej
Ze swoich obserwacji zauwazylem, ze problem jest wlasciwie od samego poczatku po zainstalawaiu WinXP. Nie mam pojecia czego to wina, ale na 99% nie programu nagrywajacego. Ja cos takiego mialem, chociaz zadnego programu tego typu nie mialem zainstalowanego.
Myslalem, ze jak zainstaluje Service Pack 1 to problem minie, ale to nic nie pomoglo. Wnioskuje jedynie, ze wina lezy po stronie WinXP.
Innym istotnym problemem jest nie korzystanie z zawartosci dyskietki 3 1/2 podczas jej drugiego (i kolejnego odczytu). Gdy wlozony dyskietke (nazwijmy ja nr 1) i odczytamy jej zawartosc, to po jej wyciagnieciu i wlozeniu dyskietki nr 2 w stacji dalej bedzie zawartosc dyskietki nr 1 (nic tutaj nie daje odswiezenie zawartosci - F5). Win caly czas ma w pamieci zawartosc dyskietki nr 1 i koniec - najwyzej co mozna zrobic to restart lub poczekac jak wyrzuci to z pamieci - no, ale ile mozna czekac

CD
cd_19 jest offline