Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.03.2003, 15:27   #14
Tomek777
Alojzy
 
Data rejestracji: 12.11.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 399
Tomek777 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
cd_19 napisa***322;(a)
Ze swoich obserwacji zauwazylem, ze problem jest wlasciwie od samego poczatku po zainstalawaiu WinXP. Nie mam pojecia czego to wina, ale na 99% nie programu nagrywajacego. Ja cos takiego mialem, chociaz zadnego programu tego typu nie mialem zainstalowanego.
Ja mam XP Pro od kilku dni i takowego problemu nie posiadam. Wrzucam płytke czy to do CD-ROM-u czy nagrywarki i normalnie zmienia się ikonka. Jeśli płyta nie posiada autorun`u, to normalne, że żadna ikonka się nie pokaże. Nie mam zadnych Service Pack`ów, tylko kilka poprawek z KŚ Expert.
Innym istotnym problemem jest nie korzystanie z zawartosci dyskietki 3 1/2 podczas jej drugiego (i kolejnego odczytu). Gdy wlozony dyskietke (nazwijmy ja nr 1) i odczytamy jej zawartosc, to po jej wyciagnieciu i wlozeniu dyskietki nr 2 w stacji dalej bedzie zawartosc dyskietki nr 1 (nic tutaj nie daje odswiezenie zawartosci - F5). Win caly czas ma w pamieci zawartosc dyskietki nr 1 i koniec - najwyzej co mozna zrobic to restart lub poczekac jak wyrzuci to z pamieci - no, ale ile mozna czekac
To u mnie wygląda tak: wkładam dyskietkę nr 1, odczytuję, cofam się do "Mój Komputer" naciskam F5, wkładam drugą dyskietkę, wchodzę w stację "A" i jest dokładnie to, co być powinnno, czyli zawartość drugiej dyskietki. Więc chyba w porządku.
P.S. Może ja mam jakiegoś cudownego Windows`a? Jak chcecie to podeślę Wam kopię.
Tomek777 jest offline