Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.08.2011, 12:53   #7
b3rok
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.09.2004
Posty: 8
b3rok w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Czegoś tutaj nie rozumiem. Jak Ci się może sam z siebie uruchomić program z karty/dysku jeśli nie masz modchipa/exploita. Jakie 10s? O czym Ty mówisz?
Cześć,
kiedyś intensywnie udzielałem się na konsola.pl (zresztą pamiętam Ciebie z tamtego forum). Moja konfiguracja była tworzona (chyba, bo to już parę ładnych lat) na podstawie rad m.in. emcepl.

Konsola to grubas, nie przerobiona. Z tego co pamiętam: za pomocą SwamMagic 3.6 wgrywany był uLE (wersja jak powyżej) na MC. Odpalam konsolę i z automatu startuje mi uLE z karty pamięci. Mam tak skonfugorowanego, że odlicza 10 sek. i z automatu włącza się HDL.
Podsumowując - włączam konsolę, nic nie robię, po ok. hmmm 30/40 sek, mam HDL z wykazem gier.
Pamiętam, że wcześniejszy konfig (niż ten co mam teraz) był upierdliwy. Odpalałem konsolę, musiałem "wchodzić" na kartę pamięci i wskazywać HDL.elf

Jak będę miał chwilę czasu (po weekendzie) to poszukam ww. forum jak to mam skonfigurowane. I z tego co pamiętam to w tamtych czasach to nie było nic nadzwyczajnego : ).

BTW
a jak wygląda odpalanie gierek teraz? przy użyciu FMCB i OSDSYS?

EDITED
Mogę nagrać filmik z ekranu jak wygląda odpalenie konsoli, bo z ps2 żegnam się już w niedzielę.

Ostatnio zmieniany przez b3rok : 25.08.2011 o godz. 13:17
b3rok jest offline   Odpowiedz cytując ten post