Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.08.2011, 17:50   #3
magisterek
Bywalec
 
Avatar użytkownika magisterek
 
Data rejestracji: 07.02.2005
Lokalizacja: Polska
Posty: 52
magisterek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja używam teraz tylko SONY VEGAS 11.0 HD Platinum, ciekawa pozycja. Testowałem różne (wspomniane przez Ciebie) ale wszystkie miały za małe możliwości edycji formatu wyjściowego. Jesli chodzi ci o jakość pliku wyjściowego to co cię dokładnie interesuje? ja dobieram tak, żeby mi ok. 1h FullHD wchodziła na jedną płytę DVD, wygląda to bardzo ładnie, jednak wspomagam się MeGUI bo tam są ciekawsze rozwiązania, używam głównie kodeka x264 dla video, sam ustawiam wszystkie parametry łącznie z matrycą, bitrate, AVC Profile, AVC Level, tuning video (grain, film, animation), encoding mode (1pass, 2pass, 3pass), frame type (z ustawieniem ich ilości), vaq, różne metody i algorytmy analizy ruchu itp. Nie jest to takie skomplikowane, a efekty są zaskakujące. Jedynej rzeczy której nie zrobisz w MeGUI to edycja video, podaje się tam gotowy materiał przygotowany w SONY VEGAS (w postaci surowej, bez ponownej kompresji).
__________________
Multimedia od A do Z:
http://donkerruiter.blogspot.com/
-------------------------------------------------
Moje zabawki: Canon Elura-80 NTSC, JVC EVERIO FullHD GZ-HM300, LCD Samsung LE-32A551, Ferguson ARIVA 100E PVR, MediaPlayer [wlasnej roboty] based on PC (Linux-XBMC, DualCore 2.6Ghz, 3GB RAM, GeForce HDMI), internet PON 50MBit/s, laptop ACER Extensa
magisterek jest offline   Odpowiedz cytując ten post