Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.08.2011, 07:23   #44
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
No, mówiłem, że iM@X zrozumie...

Ale generalnie ma rację. Do tego cały czas zmierzam. Pomoc zaszyta w programie często nie jest przydatna. Opisuje podstawy. Wyjątkiem jest tu jedyna pomoc, z której korzystam, to jest pomoc do Lotus Domino Designera, która jest napisana świetnie, z tysiącami przykładów gotowego kodu. Coś pięknego. Ale to wyjątek. Zazwyczaj jest to 'ta ikona służy do'. Prawdziwa pomoc to podręczniki, społeczności, fora.

Programy graficzne w zdecydowanej większości są spolszczone. Pomoc do tych programów również, nie wspominając o ogromnym wsparciu społeczności internetowej, podręczników drukowanych itp.

Są oczywiście programy mocno specjalistyczne, które są pisane dla określonej branży, ale zazwyczaj wraz z zakupem takiego oprogramowania są oferowane szkolenia.

Ale dobra, koniec tematu.


Cytat:
Napisany przez tempo Podgląd Wiadomości
(...)
Myślę, że są ludzie, którzy mają inne zdanie od Twojego i mam nadzieję, że istnieją inne oferty i jakieś rozwiązania.
To na pewno. Ale to tzw. oczywista oczywistość.

Zawsze możesz wrzucić mnie do listy ignorowanych.
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post