Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.09.2011, 22:11   #1
A youkai of love
Games Maniac
 
Avatar użytkownika A youkai of love
 
Data rejestracji: 02.07.2010
Lokalizacja: Mój HC Room XD
Posty: 1,157
A youkai of love jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>A youkai of love jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>A youkai of love jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>A youkai of love jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>A youkai of love jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>A youkai of love jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Problem z MultiMAN'em 2.05.00

Otóż mam dość nietypowy problem, mam na zewnętrznym hdd 2 gry które są podzielone i przy uruchomieniu ich za każdym razem MM pyta czy zainstalować cache gry wyświetlając komunikat że to tylko jednorazowa operacja i ok po zainstalowaniu gra działa, ale jak chcę uruchomić tę drugą podzieloną to znowu komunikat żeby zainstalować cache choć wcześniej to robiłem. Wygląda to tak że jak gram w tę pierwszą grę z zainstalowanym cache i chcę włączyć drugą to jakby wywalał cache pierwszej gry. Czy można to jakoś ustawić żebym nie musiał za każdym razem tego instalować. Dodam że na mojej 60 gb wewnętrznym jest odpowiednia ilość miejsca.
A youkai of love jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online