Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.09.2011, 09:17   #45
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X
Tak, tak...
Jeżeli masz w taki sposób pisać w tym temacie to zamilcz. Twoje posty to nic innego jak trolling.

Cytat:
Roznica jest taka ze ja juz od dawna forum obsluguje mobilnie a wy czekacie...
Widziałeś jaki jest temat dyskusji? Czy tutaj jest rozmowa o dostępie przez taptalk? NIE.
Temat dotyczy mobilnej skórki forum, jeżeli nie masz w tym temacie nic rzeczowego do powiedzenia to nie pisz w cale.

Cytat:
Edu, "japko" nie ma tu nic do rzeczy - Tapatalk dostepny jest na iOS, Androida, Blackberry i Symbiana. Nie wiem co z BadaOS, a dla Windows Mobile demek znalazl kiedys jakas ciekawa alternatywe. Slowem - jak sie chce, to sie da...
Plakietka moderatora to w twoim przypadku lekkie nieporozumienie chyba. Przestań trollować tematy, które czegoś konkretnego dotyczą. Chcesz popisać sobie ot tak to udaj się do śmietnika.

To, że twoja aplikacja jest dostępna również na Androida nie ma nic do rzeczy. Pisałem już wcześniej, że to nie telefon komórkowy powinien dostosować się do strony WWW, lecz strona powinna dostosować się do niego.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post