Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.09.2011, 16:45   #18
frog
Żabol
 
Avatar użytkownika frog
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,168
frog niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Nie no tam @gadzina dla mnie specjalnie nie musisz nic wrzucac. Ja tam mam swoj tuner i mi nowego nie potrzeba... Ewentualnie dla kolegi ktory zalozyl forum moze byc pomocne.... Jesli faktycznie tak czesto nagrywasz i ogladasz w tym samym czasie no to specjalnego wyboru nie ma z dwoglowicowcych tunerow... Ja tylko podaje info jakie posiadam by pomoc koledze z forum dokonac wlasciwego wyboru. Oczywiscie kazdy powinien brac pod uwage opinie z wielu zrodel i na tej podstowie dokonywac wyboru... Ja siedzac na forach ostatnimy czasy widzialem nie raz narzekania na fergusony. Ze to juz nie jest tak dobry sprzet jak lata temu gdy byly w sumie jedyna ciekawa alternatywa do dreamow i dbox2. A o tym TT tak jak napisalem nie znalazlem wiekszych ciekawych informacji wskazujacych na jego "superowosc" za to o problemach tak (no ale to mogly pisac osoby ktore nie ogarniaja tego co kupily heh) stad te moje wywody... Tak jak napisalem, jak widziales ja w akcji i to czego ty oczekujesz dziala jak nalezy to nie ma problemu.
__________________

HARDSTYLE IS MY STYLE !!!
frog jest offline   Odpowiedz cytując ten post