Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.09.2011, 10:14   #3
Marcin07
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika Marcin07
 
Data rejestracji: 01.09.2011
Posty: 3
Marcin07 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
miałem właśnie założyć tu temat że mi nagrywarka nie czyta czystych płyt DVD a więc odpuszczę i napiszę tutaj na innym forum ktoś kazał mi tak:
"tu są informacje na temat twojej nagrywarki oraz najnowszy bios do niej który najlepiej wgrać
(podał link którego nie mogę tu wkleić :/"
Ja: "pobrałem ten najnowszy bios (1.41) ze strony którą podałeś , otworzyłem plik, zainstalowało się to w dysku C i nadal po włożeniu czystej płyty DVD-R i otworzeniu stacji dysków DVD pisze: "Włóż dysk do stacji dysków F" Co mam robić ?"
"Do wgrania biosu do nagrywarki potrzebny jest jeszcze specjalny program - dla twojego napędu będzie to DVR Flash 2.7.7 .
Tyle jeżeli chodzi o update biosu .
Masz zainstalowany program do nagrywania płyt lub choćby włączoną funkcję nagrywania w Windows ( XP/Vista/W7 ) ?
Bo z twojego opisu wynika że nie próbujesz ich nawet użyć ."
Ja: "Zainstalowałem i uruchomiłem ten DVRFlash.exe i co dalej ? można krok po kroku (dla zielonych) :d
Program do nagrywania płyt ? tzn np: Nero ? mam ale nie lubię się z nim bawić więc np: muzykę na płytę CD nagrywałem sobie tradycyjnie kopiując i wklejając i samo się nagrywało, z plikami filmowymi przecież chyba można tak samo ? Gdyby tylko odczytywało mi czyste płyty DVD -.-"

I na tym się skończyła pomoc użytkowników z tego forum -.- czyli w skrócie mam gdzieś na kompie jedno i drugie ale nie wiem co dalej...
Marcin07 jest offline   Odpowiedz cytując ten post