Dyskusja: ps2psxe
Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.09.2011, 11:39   #172
Desden
-=Advokat^Diabła=-
 
Avatar użytkownika Desden
 
Data rejestracji: 14.02.2005
Lokalizacja: Spira - real zone
Posty: 1,391
Desden zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości

@Desden
Nie to, że nie udało się tylko najwyraźniej ffgriever uznał, że póki co są ważniejsze rzeczy nad którymi warto pracować. W wersji 1.0, jeśli kiedykolwiek taka się ukaże, będzie można przełączać się pomiędzy płytami (obrazami płyt). Zauważ, że to wciąż jest alpha/beta, czyli wersja rozwojowa.
No tak racja Ogólnie projekt jest dobry i podziwiam trud i prace w jego stworzenie, ale zastanawia mnie czy się nie dało iść na skróty i zamiast emulować psxa który sprzętowo i tak jest wspierany przez Ps2 tylko napisać program któryby tak jak HDloader wczytywał obrazy ISO/bin tych gier w swoim MENU i normalnie się odpalały? Pewnie wymagałoby to stworzenia dużo rzeczy, a tak już gotowy produkt w postacji emulatora był lepszy zwłaszcza ze mozna grafike ulepszać, ale z drugiej strony...jeszcze dużo pracy...i tak się grać narazie nie da zabardzo.

Przetestowałem: Crasha 1,23 taka składanka w wersji ntsc i ścina crasha 1 i 3 odpaliłem Silent Hill są bugi w grze, tzn postać ma kwadratową poświate i drzewa też sa nie naturalne, zapewne to bugi z emulatora.
Odpaliłem Abe Exodusa i Oddysee filmiki się nie włączają wogóle i generalnie są bugi niezłe, w menu w grze itd.
Odpaliłem Blood Omena i gra nawet zasówała jak to proste rpg, ale też na dzień dobry bugi, chociaż filmiki były znośniejsze niż u reszty gier.
Emulator testowałem na biosie 7502 i 7001 bez znazenia i raczej puki co można traktować go jak ciekawostkę niż branie się za granie.
Już lepiej włożyć płyte do konsoli...no mówi się trudno...ale można grać heh )
Fajnie by było jakby się dało stworzyć wirtualną kartę pamięci jak w OPLu i normalnie sejwy by mogły się jakoś tak zapisywać, ale i tak one śmiesznie malo miejsca zajmują jednak, zawsze to jakiś extra dodatek ))

ps. Ciekawi mnie gdyby emulator był oparty na epsxe w wersji 1.7.0 to czy lepiej by to wszystko chodziło?
__________________
Jesteś dzieckiem NEO to nie pisz do mnie!
Desden jest offline   Odpowiedz cytując ten post