Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.09.2011, 05:21   #2600
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Apple od dawna sprzedaje swoje produkty w cenach spelniajacych dwie proste zasady - drozsze niz reszta swiata, a jednoczesnie na tyle niskie ze nadal normalny czlowiek moze sobie na nie pozwolic. Ten prosty, acz genialny zabieg marketingowy sprawia, ze klient dostaje do rak produkt z "polki premium" i jest zadowolony. Pomimo ze za podobne podzespoly zaplacil dwa razy wiecej cieszy go piekne aluminiowe unibody, prostota obslugi, system skrojony na miare, a nawet opakowanie sugerujace ze mamy do czynienia z czyms niecodziennym. Kazdy samochod ma cztery kola, ale lepiej dac troche wiecej i miec skore na fotelach. Jesli wiesz o co mi chodzi...
Takiego bełgotu to dawno nie czytałem, aż nie wytrzymałem.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post