Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.10.2011, 04:07   #36
DejaVu
Guru
 
Avatar użytkownika DejaVu
 
Data rejestracji: 23.08.2008
Posty: 2,819
DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez marekzi Podgląd Wiadomości
A dlaczego nie zrobić obrazu partycji systemowej - tak jak jest, z grami. Wiem, że będzie wielka, ale np. Acronis poradzi sobie z tym w godzinę czy dwie, a miejsca na tym nowym dysku masz wystarczająco dużo. Trzeba go przecież i tak podzielić na partycje, więc na jednej z nich umieść ten obraz, a potem z niego postaw system - z grami, programami, i ustawieniami jak je do obrazu zapisałeś.
Czysta przyjemność, takie stawianie systemu, no!
hehe, ja tak kiedyś przez kilka lat kilka razy stawiałem system, aby utrzymać działającą instalkę DT Pro, której zainstalować po raz wtóry się nie dało.
No cóż , ja mam obecnie dysk 500GB podzielony na dwie partycje-i nigdy nie udało mi się go zapełnić,dlatego że na PC nie mam żadnych filmów czy zdjęć.To samo tyczy się gier-po przejściu , jak nie mam zamiaru już w jakąś grać to ją odinstalowuję.A że remontuję PC i dyski są teraz w miarę tanie , to wezmę tego 2TB a stary będzie służył za magazyn ,dla kopi gier itd.
Gry mam zainstalowane na partycji D a system na C - robiłem parę razy format C bez D i po prostu jak gra nie chciała mi działać to wkładałem płytkę i ''doinstalowywałem''
Mechaniki zainstalują mi na nowym dysku win7 i z tego będzie startował PC a starego mają nie ruszać-więc będzie tam wszystko razem z systemem tylko nie wiem czy potem wystarczy sformatować partycję C - czy trzeba będzie do tego użyć płytki z winXP Parę rzeczy już pousuwałem -DTpro ,Alkohol120% i inne programy-gdyż nie wiem czy działały by pod 64bit? To samo z grami-odinstalowałem , zrobiłem tylko kopie save na dysku zewnętrznym , jak potem to nie zadziała to trudno Steam nie ruszałem bo na innym forum napisali że można go przenosić na inne partycje bez problemu.

Poczytałem trochę na necie-i jest możliwość aby mieć dwa systemy na oddzielnych dyskach/partycjach podczas uruchomiania PC można wybrać który system ma się ''załadować''- może nie potrzebnie pousuwałem parę rzeczy?

Ostatnio zmieniany przez DejaVu : 05.10.2011 o godz. 04:32
DejaVu jest offline   Odpowiedz cytując ten post