Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.03.2003, 19:16   #74
Dawid Partyka - Koli
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 05.01.2002
Lokalizacja: Rybnik - Ślaskie
Posty: 320
Dawid Partyka - Koli zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: SecuRom *new* v 4.84.00.0013

Cytat:
RadekSpi napisa***322;(a)
Starałem się zrobić tak jak to opisałeś i nic gra nie chce się uruchomić, może wiesz (wiecie) już coś więcej na temat tego zabezpieczenia
Umnie nawet oryginał niechciał działać na napędie Toshiba DVD 1712 dopiero jak dostałem nowego keya to zaczoł działać. Na innych napędach działął good. Chociaż na liteOn jak zmieniłem prędkośc odczytu to też wywalał mi błąd. Według mnuie zabezpieczenie starforce w wersji 3.0 jest skrótowo mówiąc do d..y. Zabezpieczenie powinno dziaąłć na wszytkim a nie tylko na znanych mu napędach CD-ROm Starforce 3 nie może być uruchomiony z żadnego napędu wrirtualnego ze względu na to że oin nawet nie próbuje analizowac płyty CD poprostu od razu mi wywala żebym włożył Cd do innego napędu CD-ROM. Więc skoro nie chce działć na virtualnym napędzie to z pewnością na niektórych napędach CD-ROm też się wywali i będzie chcieć aby włożyć płytę CD do innego napędu (tutaj nie chodzi mi o wykrycie pirackiej CD lecz oto że nawet nie próbuje anazliowac płyty CD czy jest oryginalna).
__________________
Pozdrawiam
Dawid Partyka
SafeLock@CDRinfo.pl
http://SafeLock.CDRinfo.pl
Dawid Partyka - Koli jest offline