Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.10.2011, 09:56   #7
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
czytałem wiele i słyszałem o tym 6G ze to nie do końca 2x szybciej jak SATA II nie jestem inżynierem też elektroniki po prostu pasjonatem lubię jak mi wszystko działa sprawnie.

co do mojej MB to posiadam Gigabyte X58A-UD7 (można powiedzieć że był to i jest nadal High End)

z tego co podaje AIDA64 to
Cytat:
Opis urządzenia Marvell 88SE9128 SATA 6Gb/s Controller
Cytat:
Typ magistrali PCI Express 2.0 x1
p.s. @Bartez proszę o wy-edytowanie tematu na
Cytat:
IntelŽ SSD 320 Series (80GB, 2.5in SATA 3Gb/s, 25nm, MLC)
EDIT 2: gry i programy ale czas ładowani i wyszukiwania będzie o wiele szybszy jak na HDD czyli przyrost wydajności samego "LOADING" będzie :-) jak i sam boot up W7
__________________
Every wish is only a journey away...

Ostatnio zmieniany przez seku : 11.10.2011 o godz. 10:00
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post