Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.10.2011, 21:12   #1
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Regenersis Warszawa i nieuczciwe praktyki - Regenersis oszukuje klientów!

Witam, wczoraj przesłałem kurierem swojego HTC Sensation ponieważ od początku miał wadę fabryczną - obudowa w prawym rogu była niedopasowana, lekkie luzy przez co ruszała się.

Po kontakcie z infolinią HTC spakowałem telefon i przesłałem do serwisu Regenersis w Warszawie.


Dzisiaj ku mojemu zdziwieniu otrzymałem kosztorys, który opiewa na prawie 400zł!

Ich zdaniem uszkodzona jest bateria oraz obudowa. Ktoś w serwisie nieumiejętnie próbował wydostać telefon z folii i go uszkodził. Teraz chcą abym ja zapłacił za ich pomyłki!

Na szczęście zrobiłem zdjęcia przed wysłaniem
aby mieć gwarancję, że nie dopatrzą się "dodatkowych wad".

Dzisiaj im odpisałem, że nie zgadzam się na ich kosztorys i żądam wymiany obudowy, oraz baterii na nowe. Dodatkowo napisałem im, że jeżeli nie zostanie to spełnione sprawę skieruję do UOKiK, HTC oraz złożę cywilny pozew o wyłudzenie.

Poniżej zdjęcie jakie oni zrobili:
-zdj.jpg

A tutaj moje:
-htc_1.jpg
-htc_2.jpg
-htc_3.jpg
-htc_4.jpg


Co jeszcze mogę zrobić? Czy ktoś z Was miał kontakt z tą firmą?
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online