Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.10.2011, 13:32   #3
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Połączyłem, bo IMO to już drugi temat o tym samym problemie...

O jakich zacięciach mówisz? Przeplot na monitorze może się objawić postrzępionymi krawędziami, a nie jakimiś zacięciami.

Sprawdzałeś te same filmu na innym kompie/karcie graficznej? Ja bym tu szukał problemów. Czemu? Bo u mnie filmy i z przeplotem i bez, i NTSC i PAL, na TV 50Hz, czy na monitorach 60Hz, czy 100/120 Hz chodzą bez zacięć - taka ciekawostka.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post