Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.10.2011, 12:11   #834
A youkai of love
Games Maniac
 
Avatar użytkownika A youkai of love
 
Data rejestracji: 02.07.2010
Lokalizacja: Mój HC Room XD
Posty: 1,157
A youkai of love jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>A youkai of love jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>A youkai of love jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>A youkai of love jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>A youkai of love jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>A youkai of love jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Muszą być drogie bo to nie są organizacje charytatywne, firmy te muszą zarabiać. Przez pierwsze klika lat zawsze się sporo dokłada do sprzętu, czyli sprzedaje poniżej kosztów produkcji [!], zysk jest z licencji. Obecnie pewnie można by sporo obniżyć ceny, ale skoro klientów już się przyzwyczaiło do tego, że nie ma obniżek... Nintendo swego czasu było na tyle bezczelne, oznajmiając że oni nie będą obniżać cen Wii ponieważ byłoby to niesprawiedliwe wobec osób, które kupiły konsolę w dzień premiery. Ahaaa, pierdu, pierdu...

Nie wiem skąd Ty się tak "naczytujesz". ;P

Na przestrzeni tych kilku lat Sony, hardware'owo wycięło wsteczną kompatybilność z PS2 i obsługę SACD. Software'owo OtherOS i oczywiście też SACD. Po za tym co jakiś czas coś dodaje (a raczej dodawało coś praktycznego tak do okolic pierwszych fw 3.xx). Ponadto wraz ze Slimami doszła obsługa (nie pamiętam czego, coś wiązane z dźwiękiem czego nie używam ).
Thx za przypomnienie po prostu wkurza mnie że XXI wiek mogący oferować coraz więcej (chodzi mi głównie o konsole) tak naprawdę ogranicza się do podniecania dzieci neo funkcjami których pewnie i tak nie rozumieją (nie piszę tu o normalnie dyskutujących osobach), i gdyby nie scena nawet nie wiedziałbym co to jest konsola , już ceny mogę darować ale nie to że nadal zmuszony jestem męczyć już i tak ledwo żyjący napęd w konsoli, nie pisząc tylko o ps3 ale ogólnie, ok mogę pominąć pierwsze generacje w których głównym nośnikiem było CD lub DVD w konsolach bez hdd (Sony'emu nadal nie mogę wybaczyć blokady HDCombo dla nowszych Slimów), ale żyjąc w tym a nie innym wieku nadal trzeba męczyć ten ch**owy napęd (tu już konkretnie bije do Sony), chociaż i tak chcą zmusić wszystkich do pozbycia się tak przestarzałej technologi na rzecz cyfrowej dystrybucji która w moim mniemaniu nie ma szans (jak na razie). A informacje posiadam z prasy, neta i innych dostępnych mi źródeł. (wiem że nie na temat ale musiałem to napisać bo sytuacja dziejąca się na poletku konsol zaczyna mnie wkó***ać - tylko myśląc o OFW gdyby nie scena nie miałbym żadnej z posiadanych konsol). Ok wyrzuciłem to z siebie i kończę z offtopem

Ostatnio zmieniany przez A youkai of love : 31.10.2011 o godz. 12:28
A youkai of love jest offline   Odpowiedz cytując ten post