Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.11.2011, 01:49   #1
bogjar
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 29.11.2011
Posty: 1
bogjar w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
W jaki sposób odtworzyć (lub naprawić) pliki *.bup i *.ifo

Witam.
Przy pomocy jakiego programu (najchętniej freeware) można stworzyć od nowa (lub naprawić) pliki *.bup i *.ifo dla istniejącego zestawu plików *.vob, tak, aby uzyskać poprawną strukturę płyty DVD?
Nagrałem na nagrywarce (stacjonarna, MANTA EMPEROR) kilka audycji z telewizji na płytach DVD-RW i przegrałem pliki na dysk, ale niestety pośpieszyłem się i skasowałem nośniki. Teraz zabrałem się za ich wyczyszczenie (usunięcie menu nagrywarki i przycięcie początku i końca materiału). Używam do tego DVD SHRINK-a. Niestety SHRINK stwierdza błąd w strukturze plików i odmawia dalszej pracy. Same VOB-y zarówno na komputerze jak i w odtwarzaczu sieciowym (LG DP1W) odtwarzają się poprawnie i w całości, więc sądzę, że problem tkwi w niepoprawnie zapisanych przez nagrywarkę plikach sterujących. Zależy mi na ich odtworzeniu, ponieważ chciałbym nagrać oczyszczony materiał na płyty DVD, tak, aby dało się go odtwarzać w standardowym stacjonarnym odtwarzaczu.
Szukałem na forum, ale niestety nie udało mi się znaleźć żadnego tematu który mógłby mi cokolwiek pomóc. Jeśli była o tym już kiedyś mowa, to bardzo proszę o wskazanie odpowiedniego wątku i prepraszam za zawracanie głowy. Jeśli nie, to bardzo proszę o pomoc, za którą z góry dziękuję.
Jednocześnie proszę o mówienie do mnie "dużymi literami", gdyż zdecydowanie bliższe są mi cyna, kalafonia i mikrokontrolery niż kodeki, strumienie i ramki...
Pozdrawiam serdecznie
Bogusław
bogjar jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online