Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.12.2011, 11:45   #14
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez palikot Podgląd Wiadomości
Oczywiście, że wyklucza, na tym polega psychopatia.
Ale jako rzekłem, te "uczucia wyższe", cała ta nadbudowa, to tylko seks i nic więcej.

Większość pożądanych zachowań społecznych, jak np. altruizm, rozmnażanie się itd, da się uzasadnić intelektualnie. Ale że ludzie są w większości idiotami, w ewolucji wygrali "uczuciowcy".
Tak, tak, powiedz nam o tym więcej.
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Bo lubie z nim dyskutowac i nie obraza drugiej strony ze wzgledu na poglady, czego nie mozna powiedziec o Tobie, ed ;-)...
Ja jestem szczery do bólu, nawet do złamań.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post