Cytat:
Napisany przez andy
Apple raczej nie zawita do dużych korporacji, cena i koszty utrzymania są niewspółmierne do możliwości jakie ten sprzęt && system posiada.
Niestety ale Apple leci na rynek masowy. Niedługo pewnie zaczną produkować dilda, czy inne zabawki dla dorosłych 
|
Posłużę się twoim określeniem: bzdura. Bzdura piramidalna!
Nie chodzi o koszt (zresztą zdaje się nie jesteś świadom, ile może kosztować stacja robocza MS dla specjalisty), a najzwyczajniej w świecie o to, że Apple nigdy nie miało i nie ma oferty dla średniego i wielkiego biznesu. Brak oferty, bo nie mają takich produktów, jakie ma MS. Tylko laikom wydaje się, że główny produkt MS dla biznesu to Windows 7. To czyni sprzedaż, ale gdyby nie oferowali
np. kompilatorów ze wsparciem 24h/dobę, to szybko by się z tym rynkiem pożegnali.
Co najwyżej Apple promuje swoje produkty jako narzędzia dla
wolnych specjalistów, tradycyjnie fotografów. Nawet polskim blogerom dostarcza urządzenia do testów, np. fabryka-pikseli.pl
Drugą nogą Apple jest tradycyjnie edukacja, ale w Polsce, kraju wyjątkowo zacofanym, odpuścili sobie. Gminy, które kupią Apple siedzą cicho, bo gdy jeden wójt się wychylił, to mu markieterzy MS pokazali gdzie raki zimują... Mój znajomy wójt też kupił i na stronie gminy ani słowa o tym, a strona jest rozbudowana.
Cytat:
Napisany przez andy
Niestety ale Apple leci na rynek masowy. Niedługo pewnie zaczną produkować dilda, czy inne zabawki dla dorosłych 
|
Przynajmniej będą ceny podobne, bo 0% VAT.
O CIQ
odszczekasz czy dalej będziesz te
bzdury podtrzymywał?