Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.12.2011, 11:37   #6
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Bronie korporacji jako spolki chcacej zarabiac pieniadze. Jestem przeciwnikiem roszczeniowego podejscia rynku, ktoremu wydaje sie ze firmy powinny uprawiac wolontariat. A w naszym kraju, gdzie kazdy chcialby wszystko najlepiej za darmo, jest to az nadto widoczne...

Co do konta, to w regulaminie jasno stoi ze deklarujesz prawdziwosc danych - zakladajac konta na inne kraje lamiesz licencje i kupujesz te tytuly bezprawnie.

I rozumiem, ze uzywasz gwiazdek jako cudzyslowu, bo SD NIE JEST oficjalnie przyjetym standardem. To ze najpopularniejsze nie znaczy, ze jest to oficjalnie ustalona norma. I szczerze mowiac jesli tworze platforme do gier i mam pewnosc ze bede mial wylacznosc na super tytuly, to tez wprowadzam wlasny standard kart, zeby ludzie musieli je kupowac - po co mam sie dzielic zyskami z producentami kart innego formatu (ktory w dodatku nie zapewni mi wystarczajacych standardow w dziedzinie ochrony wlasnosci intelektualnej)?

A strzyze mnie fryzjer, a nie Sony akurat :-P...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post