Dyskusja: ps2psxe
Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.01.2012, 17:32   #250
Desden
-=Advokat^Diabła=-
 
Avatar użytkownika Desden
 
Data rejestracji: 14.02.2005
Lokalizacja: Spira - real zone
Posty: 1,391
Desden zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez armkon Podgląd Wiadomości
Wiesz coś na temat OPL lub hdtv playera lub jakiegoś dobrego moda do vga np z componenta ...
Jeśli chodzi o kable to kombinuj może przejściówka zadziała na D-suba? nnie wiem nie używam mam componenta i śmiga ładnie )
A jesli chodzi o program to niby jest GS Mode Selector ale dla mnie on nic nie daje...bawilem sie nim i nic fajnego wnim nie widze. Konsola lepiej działa na komponencie i ustawieniach w biosie na componenta niż w GS selectorze...ja tych roznic nie widze, nie wiem czym się ludzie podniecają? Fakt gdy są ładniejsze niż na rgb, ale robią z tego reklame jakby to było coś jeszcze wiecej...a tam nic takiego nie ma. Ale za to jest dobre dla wszystkich tych ktorzy chcąc kombinować z obrazem jak nie mają normalnie tego zrobić, wtedy ten program im pomaga....

A temat jest o ps2psxe...

Mam pytanko, i tak wszyscy się pytają kiedy kolejna wersja bedzie itd...tego nikt nie wie, ale jest szansa ze kolejna wersja cos ulepszy niz zkaszani? Z tego co sie orientuje te nowsze mialy miec Fixa na dźwięk? no i w takim Abes exodusie przez to filmikow nie odpala, ale w starszym bez fixa juz tak ....byc moze jest to zaleznosc...ale mniejsza o to, fajnie by bylo gdyby w gry się dalo normalnie grac i jesli mogl byc taki filtr aby imitował PSXa cos al'a VGS na PC a nie zeby gdy z psxa wygladaly jak w epsxe czyli komputerowe, dla mnie to zbyt sztuczne, moze innych to kręci, ale ja wole jak pamietam klimaty plejki i tamten obraz....ohh te czasy mniam. )
__________________
Jesteś dzieckiem NEO to nie pisz do mnie!

Ostatnio zmieniany przez Desden : 11.01.2012 o godz. 17:36
Desden jest offline   Odpowiedz cytując ten post