Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.01.2012, 18:29   #1
krisgessle
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 22.01.2012
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2
krisgessle w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagrywarka po nagraniu nie widzi nagranego tytułu model philips dvdr 3480/58

Posiadam nagrywarkę philipsa model dvdr 3480 jest to nagrywarka stacjonarna bez dysku twardego do podłączenia do telewizora .
tak wygląda :





Problem pojawił się 2 dni temu ....dotąd było wszystko ok.
Nagrywarka zaraz po nagraniu spisuje treśc nagrania po wciśnięciu stop prawda.Normalnie mogę odtworzyć całe nagranie ,normalnie się zachowuje ,mogę przeskakiwać chapterami ,ale po wysunięciu szuflady włożeniu i wczytaniu tej samej płyty nagrywarka poprostu nie widzi nagrania pokazuje że nic niema ,a przed chwilą nagrałem film nie rozumiem !!! Płyty na których nagrywam to nie badziej są to markowe płyty sony lub tdk - czy + .Jest jeszcze mały problem z wysunięciem szuflady bez płyty nie chce się wysunąć ,trzeba lekko stuknąć od góry i puszcza ,z płytą wysuwa się normalnie ,ale chyba nie to jest tego przyczyną .
Znalazłem aktualizację do tej nagrywarki jest podana w linku powyżej .
Niewiem czy ją wgrywać czy to coś pomoże czy padł czytnik ....Mam nadzieję że ktoś udzieli mi dobrej rady co robić ...serwis czy wgranie aktualizacji ? płytę którą nagrywałem w tej nagrywarce ,włożylem do innej dvdr 3380 i też nie widzi tego nagrania ....a wiem że poprzednio wkładałem to widziała ...
krisgessle jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online