Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.01.2012, 13:55   #1
zibbits
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 24.01.2012
Posty: 2
zibbits w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DYSK ZACINA SIĘ PRZY PRÓBIE PRZEKOPIOWYWANIA

Witam.
Mój problem wygląda następująco. Mam Windows 7. Chodzi o dysk z laptopa. Pewnego dnia komputer zaczął łapać długie przywieszki przy różnych czynnościach. Po kilku minutach bezruchu się odwieszał. Myśląc, że to być może jakieś wirusy postanowiłem sformatować dysk i postawić od nowa system. I tu zaczęły się problemy. System uruchamiał się normalnie, chciałem skopiować wszystkie zgromadzone pliki (na dwóch partycjach C i D) na dysk przenośny. Niektóre foldery udało się przenieść (kilka z dysku C i kilka z dysku D), ale niestety zdecydowanej większości nie). Przy tych, których się nie dało system co prawda próbował, lecz trwało to bardzo długo i po pewnym czasie wyskakiwał komunikat, że nie da się skopiować pliku i trzy opcje wyboru, próbuj jeszcze raz, pomiń, anuluj. Przy pominięciu z kolejnymi plikami było to samo. Nie dało się ich skopiować. Co ciekawe gdy wchodziłem do danego folderu, najczęściej ze zdjęciami, po jakimś czasie się one ukazywały (miniaturki), można je było uruchomić i przeglądać), lecz skopiować się nie dało. Co mogę zrobić, żeby odzyskać te dane, czy istnieje możliwość, żebym zrobił to samodzielnie ? Nie stać mnie na odzyskiwanie danych przez specjalistyczne serwisy. Dysk podłączony do PC jest widziany, można się po nim poruszać, jednak często łapie wspomniane wcześniej przywieszki. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.
zibbits jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online