Dyskusja: Kabelek Audio
Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.03.2003, 20:44   #50
Martin_TP
Kitty loves Agit! =^_^=
 
Avatar użytkownika Martin_TP
 
Data rejestracji: 25.11.2002
Posty: 991
Martin_TP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Oki oki.. Sid, poprostu nerwy najbardziej cierpliwej osobie moga puscic kiedy czyta sie takie.. mijajace sie lekka z prawda rzeczy, a jak pewnie znasz dobrze moje posty nie zdazylo mi sie bym sie kiedykolwiek tak podirytowal. Ale ak ktos usilnie sugeruje ze cos takiego jak Digital SP-Dif nie istnieje, albo to jest na nic, nie dziala, lub nie ma do tego kabli. Wytlumaczylem JAROmix dokladnie i szczegulowo to zagadnienie, a jemu wlasnie chodzilo konkretnie o zlacze Digital SP-Dif, nie o cos innego, nie zadne EIDE.. bo chcial zmienic wlasnie analogowe podlaczenie na cyfrowe i to tez bylo podstawa dyskusji, tylko wiele osob jakby majac klopoty z interpretacja forsowalo swoje jedyne sluszne rozwiazania, kiedy kolega JAROmix pytal o co innego. Wskaz mi moze gdzies niezetelnosc udzielonej przezemnie informacji, nigdzie tez nie mowilem ze EIDE nie dziala i jest do niczego, jak to koledzy sugerowali o SP-DIF, tylko wspomnialem ze opcja ta niekiedy nie dziala z jakims napedami. U mnie jak najbardziej taka transmisja (poprzez EIDE) dziala, ale i tak wole SP-DIF.
__________________
=^.^= Pioneer DVR-A06, Plextor 4824TA, Toshiba SD-M1612
Sometimes in the dark, When I close my eyes, I dream of you...
If I could fly across this night, Faster than the speed of light... i would be with you

Ostatnio zmieniany przez Martin_TP : 04.03.2003 o godz. 20:47
Martin_TP jest offline   Odpowiedz cytując ten post