Dyskusja: Zakup myszki
Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.03.2012, 13:16   #34
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
tak, zeby pokazac, jak wygalda ta schodzaca guma
dodam, ze od miesiaca, gdy to sie stalo, nie postepuje ten proces nadal mimo codziennego uzywania
Zakup myszki-p3110057.jpg

tak jeszcze z refleksji mnie naszlo
Logitech daje swoje oprogramowanie SetPoint
w katalogu instalacyjnym znajdziemy tez male programiki do konfiguracji polaczenia myszki przez BT i, oddzielny, przez odbiornik Nano

i teraz pytanie za milion punktow - co powodowalo idiotami z Logitecha, ze nie mozna tego wywolac z poziomu SetPointa, tylko trzeba szukac po katalogach instalacyjnych
tym samym prosta czynnosc, jaka jest podlaczenie myszy bezprzewodowej, wymaga posiadania wiedzy komputerowej
glupota

pod winxp i vista pamietam, ze moja mysz BT sama byla wykrywana po instalacji SetPoint i wcisnieciu przycisku Connect na gryzoniu
ale teraz mam Win7 i d. - musze recznie ja dodac w urzadzeniach BT w systemie, zainstalowac SetPoint, recznie wejsc do katalogu instalacji i wywolac BTWizard i dopiero wtedy calosc raczy dzialac - inaczej myszy brak

ja to zrobie, ale 90% ludzi nie
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post